Luxusní zážitkový pobyt v 6* hoteluPokud chcete zažít něco skutečně jedinečného, chystáte svatební noc, dárek k významnému výročí nebo si prostě zasloužíte pohádkové ubytování, tak Luxusní zážitková noc v 6* hotelu s výhledem na Prahu z ptačí perspektivy je zaručeně tím, co hledáte. Dopřejte si na jednu noc unikátní zážitek na který budete dlouho vzpomínat.

Zde je kompletní program balíčku Luxusní zážitková noc v 6* hotelu v Žižkovské věži: jak již úvod napověděl, tento exkluzivní pobytový balíček Vás zavede do luxusního hotelu standardu 6* v Žižkovské věži. Jedná se o One room hotel takže veškeré péče bude věnována pouze Vám. Prvotřídní služby od profesionálního personálu, unikátní design interiéru doplněný nejmodernějšími technologiemi, stylovým vybavením a hlavně prosklenou stěnou díky které budete mít město jako na dlani jsou garancí zážitku, který jinde nedostanete. O jedinečnosti ubytování se dá hodně psát, ale nejlepší je poznat na vlastní kůži, jak chutná sklenka sektu ve stylové vaně nebo v prostorné posteli s pohledem na noční Prahu.

Skutečně komfortní ubytování (viz Vybavení pokoje) doplníme o zážitkovou gastronomii na kterou dohlédne přímo šéfkuchař hotelové restaurace, welcome drink, ovoce a láhev sektu po příjezdu, nechybí osobní asistent, který Vám splní veškerá přání po celou dobu pobytu, čištění obuvi, neomezený vstup do observatoře, 500 Km transportu hotelovou limuzínou (takže se můžete nechat na pobyt přivést či odvést, případně si vychutnat projížďku Prahou). Pokud tedy chcete prožít pobyt ve stylu filmových hvězd, tak Luxusní zážitková noc je to nejlepší volbou!

Vybavení pokoje
Jako v pohádce se budete cítit jakmile vstoupíte. Apartmá je vybaveno stylovým nábytkem, jako je např. luxusní postel ručně šitá z koňských žíní švédské značky Hästanes. Přírodní materiály použité při zařizování koupelny působí uklidňujícím dojmem a celému prostoru dodávají pocit ještě většího luxusu. V koupelně nechybí kromě vany a sprchového koutu bidet, luxusní froté, kosmetika značky L´occitane, a topné sklo, které příjemně vyhřeje Vaše ručníky. Velkou předností apartmá je také prostorná šatna s velkým zrcadlem a samostatně nastavitelným klimatem. V obývací části se nachází bohatý minibar, lednička, kávovar Nespresso, PC, hi-fi systém a velká LCD televize značky BOSE s bohatým výběrem programů. Připojení k WIFI i LAN je zdarma. Nechybí ani pracovní (zasedací) místnost a jistě si Vás získají i vychytávky jako např. druhá TV v koupelnovém zrcadle. 6* apartmá Vám nabídne zážitek, kterému se žádné jiné ubytování nevyrovná. A pohledu na stověžatou Prahu z ptačí perspektivy se nasytit nedá!

Stravování
V ceně pobytu Luxusní zážitková noc v 6* hotelu v Žižkovské věži nechybí ani zážitková gastronomie v restauraci Oblaca. Mimo lahodné snídaně se můžete těšit na tříchodovou večeři dle výběru šéfkuchaře. Filozofií restaurace Oblaca je použít ty nejlepší domácí produkty a nabídnout sezónní jídla, která uspokojí každého návštěvníka. V nabídce jsou mezinárodní pokrmy, ale také regionální kuchyně okořeněná kreativním dotykem moderní doby. K čerstvým pokrmům patří neodmyslitelně výběr těch nejlepších vín a českého piva. V apartmánu nechybí čerstvé ovoce a minibar ve, kterém naleznete úplně vše.

Lokalita pobytu
Praha - Žižkovská věž

Ostatní
Luxusní zážitkový pobyt je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu například víkend (cena za noc s polopenzí navíc je 25 000 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkování pro hosty (parkovné je zahrnuto v ceně pobytu), případně Vás na pobyt přiveze hotelové limuzína (v ceně pobytu je transport do 500 Km). Doporučujeme volit termín pobytu s dostatečným předstihem, abychom mohli garantovat, že bude apartmán k Vámi požadovanému datu k dispozici.

cena: 25000,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]