Královský víkendový pobyt v Krumlově
Český Krumlov je dlouhodobě jednou z nejpopulárnějších destinací v nabídce romantických víkendů. Pokud chcete poznat kouzlo Českého Krumlova, tak tento balíček Vám poskytne komfortní ubytování v samotném centru doplněné o mnoho možností na seznámení se s vyhledávanými místy historického města.

Zde je kompletní program pobytu Královský víkend v Českém Krumlově: připravili jsme pro Vás 4* hotel přímo v historickém centru města, které je po zásluze na seznamu UNESCO. K ubytování ve stylovém pokoji přidáme lahodné snídaně se servisem až do postele na každý den pobytu. Dále již budete moci plně vychutnávat atmosféru Českého Krumlova. K tomu ideálně poslouží vstupenky na zámeckou věž, do hradního muzea do regionálního muzea i do Egon Schiele Art centra.

Pro zpestření a jako ideální památku na pobyt jsme k návštěvě oblíbeného Fotoateliéru Seidel, která je též součástí balíčku přidali i poukázku na pořízení vaší fotografie v originálním dobovém kostýmu dle výběru. Vypravte se tedy do Českého Krumlova za poznáváním jedinečných míst.

K pobytu Královský víkend v Českém Krumlově lze doobjednat
K pobytu Královský víkend je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 900 Kč, 2) Welcome set po příjezdu do hotelu - láhev sektu a luxusní pralinky po příjezdu na pokoji - 899 Kč, 3) Balíček Relax - masáž zádové sestavy pro dámu a klasická relaxační masáž pro pána - 1 780 Kč, 4) Vyhlídkový let nad Hlubokou a okolím (létá se celoročně) - 2 999 Kč, 5) Vyhlídkový let nad Českým Krumlovem, Hlubokou a Č. Budějovicemi (létá se celoročně) - 3 999 Kč, 6) Balíček Hýčkání - pro dámu medová kúra a pro pána masáž zádové sestavy - 1 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Kvalitně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie Vám zajisté zpříjemní pobyt v Českém Krumlově. Do základní výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, TV se SAT, telefon a minibar. V případě zájmu je možné na pokoj přidat přistýlku.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně, které vám bude ochotný personál servírovat "až do postele".

Lokalita víkendu pro pár
Český Krumlov - Jižní Čechy (hotel se nachází v historickém centru města)

Zajímavosti okolí
Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na zajímavý program. Budete se moci kochat krásnou architekturou, ale i navštívit muzea, galerie a další známá místa. Pokud se rozhodnete pro výlet za brány města, tak Vám můžeme doporučit např. zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk, rozhlednu na vrcholu Kleť či malebné šumavské podhůří.

Ostatní
Královský víkend v Českém Krumlově je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například na prodloužený víkend (cena za noc navíc je 3 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou sledované parkoviště pro hosty (parkovné je již zahrnuto v ceně balíčku), hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]