Vinný víkendový pobyt v Českém ráji
Že za lahodným vínem nemusíte cestovat na jižní Moravu vás přesvědčí pobyt Za vínem do Českého ráje. Kvalitní ubytování ve 4* hotelu doplníme o vinnou degustaci na každý večer pobytu a přidáme i další zajímavý program včetně privátního pronájmu vířivky nebo vyjížďky na koních, pro dámu relaxační masáž a to vše v lokalitě ideální na zajímavé výlety.

Zde je kompletní program balíčku Za vínem do Českého ráje: jak již úvod napověděl tentokrát jsme pro vás připravili ubytování ve 4* hotelu na okraji Českého ráje v dobré dostupnosti na mnoho oblíbených turistických cílů. V tomto balíčku vás však čeká hlavně putování vinné. Na každý večer pobytu se můžete těšit na vinnou degustaci v originální galerii vín, kde budete moci ochutnávat z nabídky 72 druhů lahodných vín od 18 moravských vinařů. Dále jsme do balíčku přidali relaxaci. Dáma si jistě vychutná relaxační masáž a společně si užijete romantické chvíle během privátního pronájmu hotelové vířivky. Případně je možné pronájem vířivky nahradit zavyjížďku na koních. Vydejte se tedy do Českého ráje za poznáváním vína i krás naší vlasti.

K pobytu Za vínem do Českého ráje lze doobjednat
K pobytu Za vínem do Českého ráje je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně pro pár - 2 900 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a drobné pohoštění na pokoji - cena 690 Kč, 3) Doobjednávka polopenze - 1 400 Kč pro pár, 4) Balíček Relaxace - indická masáž hlavy pro pána, masáž lávovými kameny pro dámu - 1 880 Kč, 5) Balíček Wellness - masáž lávovými kameny pro pána a medová masáž pro dámu - 1 800 Kč, 6) Balíček Radost - kokosová masáž s peelingem a zábalem pro dámu a klasická relaxační masáž pro pána - 1 890 Kč, 7) Balíček Relax Sport - pronájem tenisového dvorce či kurtu na ricochet a privátní pobyt v sauně a whirpoolu - 1 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Pokoje hotelu 4* kategorie Vám poskytnou kvalitní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna s vanou a toaletou, TV se SAT, bezdrátové připojení k internetu, telefon, minibar, trezor a fén. Některé pokoje jsou s balkónem. Na pokoj je možné přiobjednat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování
Součástí pobytu Za vínem do Českého ráje jsou snídaně formou švédských stolů. Případně je možné jednu vinnou degustaci nahradit za večeři pro pár a nebo k pobytu doobjednat polopenzi. V letních měsících jistě využijete příjemné stolování na hotelové terase. Jako bonus je součástí balíčku i posezení při kávě a moučníku.

Lokalita pobytu
Hotel se nachází u Mladé Boleslavi - v ideální lokalitě na výlety do Českého ráje případně Máchova kraje

Zajímavosti okolí
Pokud se z hotelu vypravíte směrem na severozápad může být cílem vašeho výletu hrad Bezděz či Máchovo jezero. Jestliže zvolíte severovýchodní směr přivítá Vás Český ráj s hrady Kost či Trosky, zámky Hrubá Skála, Sychrov nebo Humprecht, ale i skalním městem Prachovskými skálami. Mezi další typy na výlet patří muzeum Škody v nedaleké Mladé Boleslavy a zámek Mnichovo Hradiště.

Ostatní
Pobytový balíček lze absolvovat též kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu například na prodloužený víkend či déle (cena za noc navíc pro pár je 2 900 Kč se snídaní). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, k dispozici je i bezbariérový pokoj.

cena: 6999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]