Luxusní noc v Tančícím domě - Praha

Vychutnejte si pobyt ve stylovém apartmá Tančícího domů. Architektonický skvost v centru Prahy vám nabídne komfortní ubytování s krásným výhledem na panorama Hradčan doplněné o gurmánský zážitek.

Zde je kompletní program pobytu Luxusní noc v Tančícím domě: jak již úvod napověděl tentokrát jsme pro vás připravili zážitkový pobyt ve výběrovém apartmá Tančícího domu ze kterého budete mít Prahu jako na dlani. Nevšední pobytový balíček je ideální variantou jako dárek pro novomanžele či k významnému výročí. Kdo by si nechtěl vychutnat pohled na večerní Prahu se sklenkou sektu (který bude samozřejmě připraven na pokoji) ze stylového apartmá v prosklené věži Tančícího domu. Dále nebude chybět ani lahodná strava, která jistě potěší každého gurmána v moderní hotelové restauraci. Romantickou večeři formou výběru z menu včetně sklenky vína doplní snídaně formou švédských stolů druhý den pobytu (viz Stravování). Pojeďte si tedy užít nebo darujte nevšední noc ve stylovém apartmá celosvětově proslavené stavby, která získala nejedno architektonické ocenění.

Vybavení pokoje
Exkluzivní hotelové apartmá s jedinečným výhledem na Hradčany a Petřín jistě potěší i nároční klienty. Součástí výbavy je komfortní postel, kávovar, čajový set, LCD TV se SAT, minibar, trezor, klimatizace, koupelna s vyhřívanou podlahou s vanou, luxusní francouzská kosmetika, župany a pantofle.

Stravování
Součástí pobytu Luxusní noc v Tančícím domě je polopenze. Jistě si vychutnáte bohatou snídani formou švédských stolů a romantické večerní menu v hotelové restauraci. Skvělá chuť čerstvých pokrmů, stylové vybavení a atmosféra doplněné o krásný výhled na panorama Hradčan si vás zajisté získá.

Lokalita pobytu
Hotel se nachází Rašínově nábřeží v centru Prahy

Ostatní
Pobyt je možné uskutečnit během víkendu i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu (rádi vám připravíme kalkulaci pro delší pobyt), parkování v garáži je zahrnuto v ceně pobytu.

cena: 14999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]