Zážitkový víkend s výrobou čokolády - Táborsko
Zážitkový víkend Vás zavede do malebného koutu jižních Čech a nabídne Vám ubytování v právě otevřeném stylovém hotelu, polopenzi, která potěší každého gurmána, privátní relaxaci v hotelovém wellness na každý den pobytu a hlavně originální návštěvu muzea čokolády s degustací a výrobou čokolád.

Zde je kompletní program pobytu Zážitkový víkend s výrobou čokolády: tentokrát Vás ubytujeme na zrekonstruovaném venkovském statku nedaleko Tábora ze kterého citlivou úpravou při které zůstal zachován původní architektonický vzhled budovy vznikl 4* hotel. Komfortně vybavené pokoje ve stylovém designu Vám poskytnout vysoký standard ubytování. Ihned po příjezdu budete přivítáni lahví sektu a během pobytu si vychutnáte výběrovou polopenzi v hotelové restauraci s výbornou českou kuchyní (viz Stravování).

Lokalita hotelu je ideální na výlety za poznáním i do přírody, v okolí hotelu je mnoho cyklostezek a turistických tras. Jak jsme slíbili během zážitkového pobytu nebude chybět ani relaxace. Na každý den pobytu je pro Vás připraven privátní pronájem whirpoolu a jednou i privátní pronájem sauny s odpočívárnou. Jako zlatý hřeb pobytu bude nevšední zážitek v nedalekém muzeu čokolády, kde si budete moci vyzkoušet výrobu čokolády a marcipánových figurek a zároveň pro Vás bude připravena degustace teplých čokolád s příchutěmi (čekají Vás cca 4 hodiny ve znamení sladké pochoutky). Bohatý program i kvalitní ubytování s lahodnou stravou jsou garancí vydařené návštěvy malebných jižních Čech.

K Zážitkovému víkendu v jižních Čechách lze doobjednat
K zážitkovému pobytu je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 1 950 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár - 2 750 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na komfortně zařízené pokoje čtyřhvězdičkového standardu ve stylovém designu. Každý pokoj je jiný a jistě Vás potěší nejen svým vzhledem, ale i výbavou. Součástí pokoje je luxusní koupelna, WC, LCD televizor se satelitním příjmem, WiFi připojení k internetu a minibar. O kvalitní a ničím nerušený spánek se postarají výběrové zdravotní matrace. Na pokoj je možné přidat přistýlku nebo dětskou postýlku. K dispozici je i pokoj pro handicapované hosty.

Stravování
V ceně zážitkového víkendu je zahrnuta polopenze. Snídaně formou švédských stolů či a la carte doplní lahodné večerné formou výběru z menu ve stylové hotelové restauraci. V hotelu Vám bude k dispozici klasická restaurace s prostornou terasou a krásným výhledem do krajiny i originální restaurace v původních sklepních prostorách historické budovy. Hotelový šéfkuchař se zaměřuje na tradiční českou kuchyni v moderním stylu a v menu nechybí ani domácí uzené lahůdky a další gurmánské delikatesy.

Lokalita zážitkového víkendu
Jižní Čechy - hotel se nachází 10 Km od Tábora (80 Km z Prahy, 60 Km z Českých Budějovic)

Zajímavosti okolí
Zámek Chotoviny, zřícenina hradu Borotín, botanická zahrada či historické centrum Tábora s labyrintem středověkých chodeb je jen několik alternativ na zajímavý výlet v blízkosti hotelu. Avšak možnosti jižních Čech jsou mnohem pestřejší a jistě každého něčím osloví.

Ostatní
Zážitkový víkend s výrobou čokolády je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu než 3 dny například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 1 950 Kč). Pro hosty je k dispozici zabezpečené parkoviště přímo v areálu hotelu (již v ceně pobytu). Domácí mazlíčci jsou na pobytu též vítáni. Celý hotel je bezbariérový.

cena: 6899,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]