Luxusní víkendový pobyt na zámkuLuxusní pobyt na renesančním zámku Vás přenese zpět o několik staletí na kouzelné místo v malebné krajině křivoklátských lesů, kde pobývali Karel IV nebo Rudolf II a poskytne Vám zámecké ubytování 5* standardu, plnou penzi v zámecké krčmě, na každý den vstup do privátního zámeckého wellness, masáže celého těla a další nevšední program.

Zde je kompletní program balíčku Luxusní pobyt na renesančním zámku: tentokrát se můžete těšit navýběrové zámecké ubytování ve stylových komnatách, kde skutečně pobývali králové a císaři, kteří tvořili historii naší země. Po příjezdu na zámek budete přivítání welcome drinkem a během pobytu si jistě užijete stravování formou plné penze (2x snídaně, 2x oběd, 2x večeře) ve středověké krčmě s dobovou atmosférou a nabídkou originálních specialit (viz Stravování). Dále na zámeckém sídle nebude chybět ani relaxace v podobě celkové masáže (pro dámu je připravena čokoládová masáž a pro pánamasáž lávovými kameny) a na každý den Vám bude k dispozici privátní zámecké wellness centrum s bazénem, whirpoolem, saunou, párou a soláriem.

Abyste se důkladně seznámili s jedinečnou atmosférou místa je v programu prohlídka zámku s průvodcem i příjemné posezení v zámeckém salonku při anglickém čaji, výběru cocktailových sendvičů, čokoládovým fondue, zámeckých koláčků a ovoce. V letních měsících Vás navíc čeká zámecký piknik. Obdržíte deku a piknikový koš plný dobrot do zámeckého anglického parku (během zimy je piknik nahrazen posezením při královské medovině a dalších lahůdkách).

Během pobytu budete moci dle chuti využívat zámecký minigolf, billiard, ruské kuželky, obří šachy, kroket či badminton. Před odjezdem ještě obdržíte dárek, ale hlavně si odvezete vzpomínky na nevšední zámecký pobyt s bohatým programem.

K Luxusnímu pobytu na renesančním zámku lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 5 690 Kč, 2) Vyhlídkový let nad Karlštejnem pro pár - 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Luxusní pokoje 5* standardu navozují stejnou atmosféru jako samotný zámek a jistě osloví i náročné klienty. Každý pokoj je originál jak prostorem, tak plochou i orientací výhledů z oken. Součástí výbavy je TV-SAT, internet, telefon, koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, minibar a WC.

Stravování
Během pobytu na zámku pro Vás bude připraveno stravování formou plné penze v zámecké krčmě s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních specialit. Zážitková gastronomie s tématicky laděnými pokrmy v prostorách středověké zámecké krčmy si Vás jistě získá. Mimo plné penze je součástí pobytového balíčku i posezení v zámeckém salonku při anglickém čaji a piknik v zámeckém parku.

Lokalita
Zámek se nachází na rozhraní brdských lesů a chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko (jen 45 Km z Prahy i z Plzně)

Ostatní
Luxusní pobyt na renesančním zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 3 dny a 2 noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 5 690 Kč pro pár), přímo v zámeckém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty.

cena: 12999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]