E3. Stylový wellness pobyt v Jizerských horách

Stylový wellness víkend v Jizerských horách Vám představí hotel, který dovedl koncept wellness pobytu k naprosté dokonalosti. Komfortní ubytování v designovém hotelu 4* Superior, lahodná polopenze, klasické masáže, neomezené užívání hotelového spa centra s bazény a římskými lázněmi i sport centra, posezení v hotelové kavárně i vinárně a to vše pod kopečky Jizerských hor u frýdlantského zámku.

Zde je kompletní program pobytu Stylový wellness víkend v Jizerských horách: tentokrát se můžete těšit na výběrové ubytování v nedávno otevřeném luxusním hotelu, který si Vás svým vybavením, pokoji i wellness možnostmi jistě ihned získá. Komfortní ubytování doplníme o stravování formou polopenze - snídaně s bohatými buffetovými stoly a večeře formou gurmánského čtyřchodového menu dle výběru od hotelového šéfkuchaře.

Ale hlavním zaměřením tohoto wellness víkendu je luxusní relaxace. Pro každého z páru bude připravena klasická masáž zádové sestavy. Dále si jistě užijete neomezený vstup do hotelového wellness centra, kde Vám bude k dispozici venkovní koupací jezírko, vnitřní bazén s protiproudem, whirlpool, římské lázně s finskou saunou z cedrového dřeva, parní lázeň s uvolňujícími se přírodními esencemi, relaxační místnost s panoramatickým výhledem na Jizerské hory a wellness bar. Vyznavače aktivního pobytu potěší neomezený vstup do hotelového sport centra, které nabídne squash, badminton, venkovní tenis a fitness centrum.

Večer si navíc zpříjemníte posezením v hotelové vinárně a během dne si zajdete na lahodnou kávu se sladkým překvapením do kavárny (oboje je též součástí pobytového balíčku). Okolí s mnoha možnostmi na zajímavé výlety (jistě neopomenete návštěvu zámku, který je jen 15 minut chůze od hotelu) i pestrým vyžitím během letní sezony (např. cykloturistika, túry, sportovní aktivity) i zimní sezony (sjezdové a běžecké lyžování). Dopřejte si tedy luxus stylového wellness hotelu a vychutnejte si tento nadstandardní relaxační pobyt.

Ke Stylovému wellness víkendu v Jizerských horách lze doobjednat
K wellness pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 590 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 4 690 Kč, 3) Balíček relaxace - aromatická masáž pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána - 1 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k wellness víkendu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortní, individuálně designované pokoje standardu 4* Superior jednoznačně osloví i náročné klienty. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, WiFi internet, minibar, trezor, klimatizace, LCD TV, vysoušeč vlasů, možnost přípravy kávy a čaje. Některé pokoje mají i terasu případně minizahrádku.

Stravování
Stylový wellness víkend Vám zpestří i lahodná polopenze. Snídaně formou pestrého bufetu doplní každý večer čtyřchodové menu dle výběru. Hotelová restaurace je panoramaticky prosklená a láká svým celoročním výhledem na hřebeny Jizerských hor a frýdlantské údolí, kterému dominuje zámek. Za pěkného počasí se nabízí posezení na velkorysé terase. Hotel si zakládá na odborném garantování nejvyšších hygienických a kulinářských nároků. Tým vede profesionální šéfkuchař s mnohaletou mezinárodní praxí. Restaurace se specializuje na moderní mezinárodní kuchyni a v její nabídce naleznete i regionální a sezónní speciality.

Lokalita wellness víkendu
Frýdlant v Čechách (wellness hotel se nachází 15 minut chůze od zámku)

Ostatní
Stylový wellness víkend pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 3 dny a 2 noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 4 690 Kč pro pár), parkování je přímo u hotelu, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované klienty, domácí mazlíček může na pobyt cestovat s Vámi.

cena: 11999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]