Víkendová relaxace pod Lysou horou
Relaxace pod Lysou horou nabízí kvalitní ubytování v krásné přírodě Beskyd doplněné o lahodnou polopenzi (včetně romantické večeře při svíčkách), relaxační program s masážemi a koupelemi pro každého z páru, privátní pronájem vířivky včetně sektu i možnost využívat relaxační centrum s bazénem.

Zde je kompletní program pobytu Relaxace pod Lysou horou: tentokrát jsme pro vás připravili ubytování v moravskoslezských Beskydech na úbočí Lysé hory. Připraveny pro Vás budouvýběrové pokoje standardu Superior, které poskytují vše pro velice příjemný pobyt. Během pobytu pod Lysou horou si pochutnáte na stravování formou polopenze - se snídaněmi se servisem až do postele a jednou romantickou večeří při svíčkách včetně láhve vína a jednou klasickou večeří formou výběru z menu (více viz Stravovaní).

Po celý pobyt Vám bude k dispozici krytý hotelový bazén s masážní lavicí a tobogánem v relaxačním centru. Pro dámu je dále připravena aromatická masáž zádové sestavy a pán se může těšit na klasickou masáž zádové sestavy. Regenerační bylinnou koupel si vychutnáte společně. A jako zlatý hřeb relaxace jistě poslouží privátní pronájem wellness s vířivkou a infra kabinouvčetně krásného výhledu na Beskydy. Po relaxaci jistě využijete i mnoho možnosti na túry či zimní i letní sporty.

K Relaxace pod Lysou horou lze doobjednat
K pobytu Relaxace pod Lysou horou je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o další noc včetně snídaně pro pár - 2 490 Kč, 2) Balíček Relax plus - masáž hot stones lávovými kameny pro pána a aromatická masáž pro dámu - 1 998 Kč, 3) Balíček masáží - pro dámu zkrášlující thajská masáž, pro pána relaxační masáž celého těla - 1 700 Kč, 4) Balíček Relax Sport - 2x celková masáž hot stones plus pronájem tenisového kurtu na 2 hodiny - 2 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Do standardní výbavy každého pokoje patří vlastní sociální zařízení, LCD s rádiovým příjimačem, telefon, trezor, WI-FI bezdrátový internet, minibar, fén, kufrbox, hotelový průvodce včetně tipů na výlety. Na pokoji vám budou k dispozici i župany a pantofle. Na pokoj je možné přidat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování
Během pobytu si jistě pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně se servisem až do postele (nebo formou švédských stolů - volba je zcela na vás) doplní jedna romantická tříchodová večeře při svíčkách včetně láhve vína a jedna klasická večeře (tříchodové menu dle výběru nebo formou rautových stolů) v hotelové restuarci.

Lokalita pobytu
Beskydy - Ostravice - Sepetná

Zajímavosti okolí
Okolí hotelu poskytuje mnoho možností na aktivní program a to jak v létě (např. pěší turistika, houbaření, cykloturistika), tak v zimě (sjezdové i běžecké lyžování). Pokud dáte raději přednost výletům za poznáním, budete mít též z čeho vybírat: zřícenina hradu Hukvaldy, vyhlídková věž Štramberská Trúba, muzeum Tatry v Kopřivnici, Valašské muzeum a skanzen v Rožnově pod Radhoštěm patří mezi několik alternativ, které Vám můžeme doporučit.

Ostatní
Pobyt Relaxace pod Lysou horou je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 490 Kč pro pár). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Domácí mazlíčci mohou spokojeně na pobyt cestovat s Vámi. Pobyt je ideální i pro rodiny s dětmi.

cena: 6999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]