P6. Narozeninový poukaz na víkendový pobyt


Nevíte jaký víkend zvolit jako dárek k narozeninám? Žádný problém, vyberte si Narozeninový poukaz a volbu pobytu přenechejte na oslavence / oslavenkyni. Obdarovaní od nás obdrží dárkový certifikát společně s informacemi o kompletní nabídce víkendů (mezi 100 -150 pobytů dle sezóny). Narozeninový poukaz vám rádi vystavíme v jakékoliv hodnotě (od 1000 Kč) si budete přát - preferovanou hodnotu poukazu stačí uvést do Zprávy pro příjemce. A na narozeninový poukaz rádi přidáme i přání či věnování oslavenci / oslavenkyni (text přání též stačí napsat do Zprávy pro příjemce nebo nám ho sdělit na 739 907 010)

Majitel / ka Volného narozeninového poukazu může volit ze všech pobytových balíčků z celé naší nabídky. Pokud si vybere levnější pobyt tak se zbylý kredit přesouvá na další objednávku nebo si může k vybranému pobytu doobjednat další služby (například masáže navíc, plnou penzi atd). Když si zvolí dražší pobyt tak doplatí pouze rozdíl mezi cenou pobytu a hodnotou Volného poukazu. Narozeninový poukaz je garancí, že vyberete pro oslavence / oslavenkyni přesně takový pobyt jaký si přejí.

Volné poukazy patří mezi nejvíce využívanou formu dárku a tak pokud chcete někomu k narozeninám darovat víkendový pobyt, rádi vám Volný poukaz doporučíme a věříme, že bude mít dárek u obdarovaného úspěch.

Pokud na dárek spěcháte, tak Volný poukaz Vám dokážeme doručit emailem do 10 minut od objednávky, poštou do druhého dne. V případě dotazů na Volný poukaz prosím kdykoliv kontaktujte 739 907 010.

Nově u Volného poukazu při objednávce emailem poskytujeme i službu Obdrž hned, plať později - poukaz s propozicemi Vám zašleme společně s fakturou rovnou po provedené objednávce a následně máte pět dní na uhrazení faktury s tím, že už vše máte u sebe - pro využití stačí uvést do Zprávy pro příjemce heslo "Obdrž hned, plať později" nebo zavolat 739 907 010.

10 Důvodů přoč objednat jako dárek k narozeninám Volný poukaz na víkendový pobyt
1) Oslavenci si budou moci vybrat pobyt přesně podle svého gusta
2) Obdrží dárkový certifikát s nabídkou pobytů a postupem jak si objednat víkendový pobyt
3) Budou mít možnost vybírat z mnoha pobytů po celé ČR pro všechny věkové kategorie
4) Možnost expresního doručením poukazu emailem již do 10 minut, kurýrem do 24 hodin 
5) Volný poukaz lze nakoupit i na splátky bez navýšení
6) Možnost obdržet poukaz ihned a zaplatit za něj až během pěti nadcházejících dní
7) Přes 14 let zkušeností s prodejem víkendových pobytů v ČR (v tomto ohledu nemáme konkurenci)
8) Jsme důkladně prověřená společnost s mnoha spokojenými zákazníky i firemními klienty
9) Volný poukaz lze objednat v jakékoliv hodnotě (od 1000 Kč) dle přání kupujícího
10) Volný poukaz na víkendový pobyt je nejčastěji využívaná forma dárku na našem portálu

cena: 3000,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]