Víkend v jižních Čechách - Jindřichův HradecRomantický pobyt v jižních Čechách Vám nabídne komfortní ubytování v historickém centru Jindřichova Hradce, pestrý relaxační program, večeři pro dva při svíčkách a mnoho možností na romantické procházky či výlety po zajímavých místech tohoto regiónu.

Zde je kompletní program balíčku Romantický pobyt v jižních Čechách: tentokrát Vás vypravíme do jednoho z nejkrásnějších jihočeských měst, do Jindřichova Hradce. Můžete se těšit na ubytování přímo v historickém centru města jehož minulost sahá až do 13.století. Hotel, který sídlí v renesančních objektech přímo na náměstí Vám poskytne stylové ubytování v pokojích 4* standardu.

Po příjezdu Vás potěší milý dárek na pokoji. Během pobytu si jistě pochutnáte na snídaních formou bufetu a hlavně na romantické večeři při svíčkách doplněné o láhev sektu. Dalším bodem programu jsou relaxační procedury. Připravili jsme pro Vás dvě čokoládové masáže, které díky antioxidantům zabraňují stárnutí pokožky a přináší pocit uvolnění. Masáže jsou dále doplněny o dva regenerační zábaly, na výběr budete mít mezi rašelinovým a skořicovým. Příjemně odpočatí a plni energie se můžete vypravit na romantickou procházku po městě či na výlet na některé ze zajímavých míst v blízkém okolí.

K romantickému pobytu lze doobjednat
K Romantickému pobytu v jižních Čechách je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 400 Kč, 2) Balíček Relax Speciál - klasická masáž pro pána a masáž lávovými kameny pro dámu - 1 699 Kč, 3) Balíček Relaxace - medová masáž pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 1 699 Kč, 4) Druhá večeře pro pár - 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě zpříjemní Váš víkendový pobyt. Každý pokoj v hotelu je originální a disponuje koupelnou s vanou či sprchou, WC, TV se SAT, bezdrátovým připojením k internetu, telefonem s přímou volbou, vysoušečem vlasů, trezorem, bezpečnostními dveřmi a minibarem.

Stravování
V ceně Romantického pobytu v jižních Čechách jsou zahrnuty snídaně formou bufetu doplněné o romantickou večeři pro dva formou tříchodového menu při svíčkách v hotelové restauraci. Restaurace si zakládá na kvalitní gastronomii z čerstvých surovin a v hotelu se pravidelně pořádají gastronomické akce. V případě Vašeho zájmu lze k pobytovému balíčku doobjednat polopenze.

Lokalita romantického pobytu
Jižní Čechy - Jindřichův Hradec (hotel se nachází přímo v historickém centru města)

Zajímavosti okolí
Samotný Jindřichův Hradec nabízí návštěvníkům pestré kulturní, společenské a sportovní vyžití. Místem, jehož návštěvu byste neměli vynechat, je komplex státního hradu a zámku. Mezi další tipy na zajímavý výlet patří vodní zámek Červená Lhota, lázeňské město Třeboň, hrad Landštejn, renesanční Slavonice či zámek Hluboká nad Vltavou.

Ostatní
Pobyt Romantické jižní Čechy je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 400 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází podzemní parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým pokojem i bezbariérovým přístupem.

cena: 6999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]