Relaxační pobyt pro dva v JeseníkáchRelaxační pobyt přesně podle Vašich představ by měl nabídnout příjemné ubytování na zajímavém místě, lahodnou stravu, relaxační masáže, odpočinek v bazénu či sauně, možnosti na výlety po okolí a další doplňkový program. Náš Relaxační pobyt vše splňuje.

Zde je kompletní program balíčku Relaxační pobyt: ubytujeme Vás v oblíbeném hotelu v podhůří Jeseníků. Do hor to tedy budete mít co by kamenem dohodil. V den příjezdu pro Vás bude připravena  romantická večeře při svíčkách. Avšak ještě než zasednete k lahodné večeři, tak zajisté navštívíte aquacentrum, které sousedí s hotelem a jehož služby budete moci využívat během celého pobytu. K dispozici Vám bude bazén s protiproudem, finská sauna, perličková lázeň, whirpool vana a horká pára.

Druhý den Relaxačního pobytu po vydatné snídani již na Vás bude čekat skútr, na kterém se vypravíte poznávat zajímavá místa v okolí. Zapůjčíme Vám též helmy a mapu regionu a samozřejmě poskytneme plnou nádrž paliva (V zimních měsících nebo v případě, že nebudete mít o skútr zájem je pronájem nahrazen obědy po oba dny pobytu). Skútr bude Váš na celý den avšak přeci byste si nechtěli nechat ujít masáže lávovými kameny. Takže hezky z romantického výletu na dvou kolech zpátky do hotelu na relaxační hit tohoto balíčku - 90ti minutové masáže hot stones, které doplní Vašemu tělu energii a uvolní zablokovaná místa. Příjemně odpočati si zajdete na večeři, kterou si budete moci vybrat z bohaté nabídky hotelové restaurace a jako bonus po náročném dni naleznete na pokoji mísu s ovocem a sekt.

Poslední den pobytu Vás čeká znovu poctivá snídaně po které si ještě zajisté užijete možností aquacentra a vydařený Relaxační pobyt se pomalu nachýlí ke konci.

Ostatní služby
Přímo v hotelu nebo v jeho blízkém okolí lze mimo jiné využít následujících služeb: již zmíněné relaxační aquacentrum (plavecký bazén s protiproudem, dětské brouzdaliště, finskou saunu, horkou páru, whirlpool vanu, perličkovou lázeň, odpočívárnu a bar), půjčovnu kol, projížďku na koních na ranči, v zimní sezóně Vám bude k dispozici bohatá nabídka blízkých ski areálů.

Vybavení pokoje
Vkusně zařízené hotelové pokoje disponují sociálním zařízením, TV- SAT a neomezeným internetovým připojením. Jedná se o hotel 3* kategorie.

Stravování
V ceně víkendového balíčku Relaxační pobyt je zahrnuta polopenze. Každé ráno si zajisté pochutnáte na vydatné podhorské snídani. V den příjezdu pro Vás bude na přivítání připravena romantická večeře při svíčkách a druhý večer bude volba večerního menu zcela na Vás. Z bohaté nabídky hotelové restaurace si zajisté vyberete. V letních měsících můžete ke stolování využít i letní terasu.

Lokalita
Severní Morava - Jeseníky

Zajímavosti okolí
Krásná a hromadné turistice prozatím zapovězená příroda Jeseníků Vám poskytne mnoho možností na zajímavé výlety. V letních měsících si na své přijdou milovníci procházek, pěších túr či cykloturistiky, v zimě zase běžeckého lyžování. Pokud dáte raději přednost poznávání historie, zajisté se vyprávíte na hrad Sovinec, zámky Janovice či Bruntál nebo na barokní křížovou cestu v Rudě. Z dalších zajímavých míst Jeseníků můžeme doporučit Rešovské vodopády, nejvyšší horu Moravy Praděd, malebné lázně Karlova Studánka či vyhaslou sopku Uhlířský vrch. Milovníci adrenalinu mohou navštívit nedaleký Adrenalin Park Jeseníky.

Ostatní
Relaxační pobyt je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 8699,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]