Romantická noc v Českém KrumlověČeský Krumlov bezpochyby patří mezi nejkrásnější města v ČR. Díky pobytu Romantická noc v Českém Krumlově se budete moci seznámit s atmosférou tohoto místa a zároveň prožijete romantickou noc v luxusním hotelu, vychutnáte si romantickou večeři pro pár a masážní procedury.
Zde je kompletní program pobytu Romantická noc v Českém Krumlově: tentokrát Vás vypravíme do města, které je díky své architektuře na seznamu UNESCO. Na romantické procházky malebným historickým centrem byste těžko hledali lepší místo.

K tomu je pro Vás připraveno výběrové ubytování ve stylovém hotelu 4* kategorie. Můžete se těšit na komfortně zařízený pokoj, snídani formou švédských stolů či se servisem "až do postele" a na romantickou večeři formou čtyřchodového menu při svíčkách. K tomu jsme do balíčku ještě přidali hodinový bowling pro pár a nově dvě hodinové klasické masáže zádové sestavy.

K pobytu Romantická noc v Krumlově lze doobjednat
K pobytu je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o druhou noc včetně snídaně formou švédských stolů - 4 000 Kč (v zimních měsících - 2 800 Kč), 2) Balíček Relax Speciál - zkrášlující čokoládová masáž pro dámu, reflexní masáž plosek nohou pro pána - 1 999 Kč, 3) Balíček Relax Krumlov - pro dámu masáž lávovými kameny, pro pána klasická relaxační masáž celého těla - 2 299 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Luxusní pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie, který prošel nedávno kompletní rekonstrukcí, zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje koupelnou, WC, TV se SAT, telefonem a minibarem.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta lahodná snídaně, která Vám bude servírována až do postele (nebo je klasicky formou švédských stolů) a čtyřchodová romantická večeře při svíčkách v hotelové restauraci. V letních měsících slouží k příjemnému posezení i venkovní terasa s krásným výhledem na řeku a celé město.

Lokalita pobytu
Český Krumlov (hotel se nachází v historickém centru města)

Zajímavosti okolí
Samotný Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na procházky za poznáním, historií i romantikou. Budete se moci kochat architekturou, navštívíte muzea, galerie a další zajímavá místa. Pokud se rozhodnete pro výlet za brány města, tak Vám můžeme doporučit např. zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk, rozhlednu Kleť či malebné šumavské podhůří.

Ostatní
Pobyt Romantická noc v Českém Krumlově je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc), kdy je v hotelu klidněji, případně na delší dobu (cena za noc navíc je 4 000 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou sledované parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 5999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]