Rodinný víkendový pobyt v KrkonošíchVypravte se na rodinný pobyt do Špindlerova Mlýna a užijte si ubytování ve 4* hotelu, lahodnou polopenzi, relaxační procedury pro rodiče, vyžití pro děti i neomezený vstup do wellness centra s bazénem, saunami a whirpoolem.

Zde je kompletní program pobytu Rodinný pobyt v Krkonoších: tentokrát jsme pro Vás připravili kvalitní ubytování v hotelu 4* standardu v populárním krkonošském středisku. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Bohaté snídaně formou švédských stolů doplní tříchodové večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. Pro dítě bude připraven po každé večeři zmrzlinový pohár.

A hlavně se můžete těšit na pestrý program pro celou rodinu. Procházky, tůry, cyklovýlety, sportovní vyžití, pro děti u hotelu dětské hřiště i dětský koutek, pro celou rodinu neomezený vstup do moderního hotelového wellness centra (bazén s masážními tryskami a protiproudem, whirpool a tři druhy saun), pro oba rodiče masáž éterickým olejemrelaxační koupel. Pojeďte si tedy užít rodinný pobyt do našich nejvyšších hor.

K Rodinnému pobytu V Krkonoších lze doobjednat
K Rodinnému pobytu v Krkonoších je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly 2 950 Kč (duben až listopad), 4 650 Kč (prosinec až březen), 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze 3 800 Kč (duben až listopad), 5 500 Kč (prosinec až březen), 3) Balíček Relax Špindl - masáž lávovými kameny pro pána, kosmetická masáž obličeje pro dámu - 1 800 Kč, 4) Balíček Beauty - 2x hydratační ošetření pleti s kolagenovou maskou včetně masáže a peelingu, 2x zábal a masáž rukou - 2 800 Kč, 5) Vyhlídkový let nad Krkonošemi (pro tři osoby) - 3 500 Kč. Doobjednávky k wellness víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na kvalitní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích, které jsou zařízené nábytkem z přírodního dřeva v rustikálním stylu. Vybavení pokojů zahrnuje koupelnu, WC, TV se SAT, telefon, župany a rádio s CD přehrávačem.

Stravování
Součástí pobytového balíčku je polopenze. Každé ráno pro Vás bude připravena snídaně formou švédských stolů a na každý večer výběr z menu v hotelové restauraci (pro dítě doplněný o zmrzlinu). V letních měsících jistě využijete k posezení nově upravenou terasu s markýzou, dřevěnými lavicemi a nepřekonatelným výhledem na Špindlerům Mlýn a panorama hor. K dispozici Vám bude i nově otevřený hotelový bar v alpském stylu s bohatou nabídkou drinků a koktejlů.

Lokalita rodinného pobytu
Krkonoše - Špindlerův Mlýn

Ostatní
Rodinný pobyt v Krkonoších je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne, kdy je v hotelu i v jeho wellness centru klidněji (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 950 Kč - v zimních měsících 4 650 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Uvedená cena je za dvě dospělé a jedno dítě do 6 let. U starších dětí a za druhé a každé další dítě je příplatek 1790 Kč / pobyt.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]