G4. Wellness pobyt v Moravském krasuWellness pobyt pro dva v Moravském krasu přináší kvalitní ubytování ve 4* hotelu, který se nachází v ideální lokalitě na zajímavé výlety doplněné o relaxační masáže a pestrý wellness program.

Zde je kompletní program Wellness pobytu pro dva v Moravském krasu: tentokrát jsme pro vás připravili pobyt ve wellness hotelu, který leží ve vyhledávaném Moravském krasu. Můžete se těšit na ubytování v kvalitně vybavených pokojích 4* standardu a hlavně na pestrý relaxační program. Součástí balíčku jsou snídaně formou švédských stolů, které lze rozšířit na polopenzi.

Do skladby wellness programu jsme zařadili: 2x klasickou masáž zádové sestavy, kterou doplní na každý den pobytu vstup do vnitřního bazénu se slanou vodou a whirlpoolu nebo do venkovního bazénu se slanou vodou. Dále si vychutnáte dvouhodinový vstup do hotelového wellness centra, které obsahuje finskou saunu, parní saunu, infrakabinu, Kneippovu šlapací koupel, ochlazovnu, solární louku, bazén se slanou vodou a protiproudem a whirpool. A nechybí ani možnost zapůjčení holí na Nordic walking včetně doporučení vhodných tras po okolí.

K takto pestrému programu přidejte ještě možnosti na procházky, túry či třeba návštěvu nedalekých Punkevních jeskyní s Macochou.

K wellness pobytu lze doobjednat
K balíčku Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Polopenze během celého pobytu pro pár (výběr z 5 menu) - 1 120 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc se snídaní pro dva - 2 380 Kč, 3) Balíček masáží - masáž lávovými kameny pro pána, aromatická masáž pro dámu - 1 790 Kč, 4) Balíček Relaxace - levandulový zábal pro dámu a klasická masáž pro pána - 1 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k wellness pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Součástí Wellness pobytu pro dva v Moravském krasu jsou nově otevřené hotelové pokoje, které nabízí kvalitní ubytování 4* standardu. K dispozici vám bude lednička, pokojový safe, TV, pevné internetové i WIFI připojení, koupelna se sprchou a balkón s výhledem do údolí.

Stravování
Během pobytu jsou pro vás připraveny snídaně formou švédských stolů. V případě zájmu lze k pobytu doobjednat polopenzi. Moderní hotelová restaurace klade důraz na čerstvost, sezónnost, regionální nabídku i zdravotní hlediska. V letních měsících nabízí příjemné posezení Nebeská terasa i hotelové atrium s relaxační zónou.

Lokalita wellness pobytu
Moravský kras - hotel se nachází 3 Km od Blanska

Zajímavosti okolí
Zde je několik doporučených tipů na výlet nedaleko hotelu: propast Macocha, Punkevní, Kateřinská a Sloupsko-šošůvské jeskyně, rozhledna Podvrší, zámky v Rájci - Jestřebí a v Lysicích, zámek, hrad v Boskovicích, Aquapark ve Vyškově či Westernové městečko v Boskovicích.

Ostatní
Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu je možné absolvovat i na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc pro pár je 2 380 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může na pobyt cestovat s vámi, hotel nabízí i bezbariérový přístup.

cena: 7499,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]