A14. Wellnes víkend na zámku - Hluboká nad Vltavou


Wellnes víkend na zámku je tou nejlepší volbou pro každého, kdo hledá ubytování v tradičním zámeckém stylu, relaxační masáže a wellness vyžití doplněné o gurmánský zážitek a to vše na jednom z nejoblíbenějších míst naší vlasti - v Hluboké nad Vltavou.

Zde je kompletní program pobytu Wellnes víkend na zámku: ubytujeme Vás v zámeckém hotelu, který se nachází v anglickém parku v těsné blízkosti zámku Hluboká nad Vltavou. Vaše víkendové sídlo bylo postaveno v letech 1841-1871 a sloužilo jako zámecká správní budova. Hotel však není výjimečný pouze svou polohou a historií, ale nabídne Vám i skutečný komfort zámeckého ubytování. Pokoje s historickým nábytkem a replikami obrazů holandských mistrů navodí pobytu neopakovatelnou atmosféru.

Ihned po příjezdu budete přivítání sektem s jahodami, mísa s ovocem bude připravena na pokoji a dámu překvapíme vázanou kyticí růží. Návštěvu zámku, romantické procházky zámeckým parkem či výlety po zajímavostech blízkého okolí doplní pestrý wellness program. Na volný vstup do hotelového wellness centra (bazén s protiproudem, whirpool, fitness) naváží tradiční thajské masáže, které Vám provedou profesionální thajské masérky.

Snídaně s kaviárem a sektem Vám bude ochotný personál servírovat až do postele a pětichodová romantická večeře při svíčkách doplněná o láhev kvalitního vína v zámecké restauraci zajisté potěší i každého gurmána.

K wellnes víkendu lze doobjednat
K Wellnes víkendu na zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 700 Kč, 2) Vyjížďka kočárem po Hluboké - 1 800 Kč, 3) Balíček Relax Speciál - masáž aromatickými oleji pro dámu, regenerační masáž zad pro pána 2 899 Kč, 4) Balíček Relax Hluboká - pro dámu uklidňující masáž z čerstvých bylin, pro pána reflexní masáž nohou - 1 699 Kč, 5) Balíček Hit obsahující projížďku kočárem po Hluboké a 2x klasickou masáž 3 499 Kč, 6) Doobjednávka druhé romantické večeře pro pár - 1 300 Kč, 7) Let vrtulníkem nad zámkem Hluboká - (pro jednu osobu - pouze sezónně) - 3 999 Kč, 8) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech pro pár (létá se celoročně) - 3 499 Kč, 9) Let balonem pro pár nad Hlubokou a okolím (duben až říjen) - 14 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete využít těchto služeb: hotelové wellness centrum a masážní salon Vám nabídnou výběr z thajských i klasických masáží, bazén s protiproudem, whirlpool, finskou saunu, fitness či solárium. Milovníci golfu jistě ocení oblíbené hřiště v Hluboké. Pro sportovce jsou v Hluboké dále k dispozici tenisové kurty, bowling, půjčovna kol či minigolf. Okolí nabízí ideální možnosti i na sportovní rybolov.

Vybavení pokoje
Čeká Vás Wellnes víkend na zámku a proto i pokoje budou opravdu zámecké. Můžete se těšit na ubytování ve stylu zámku Hluboká jehož atmosféra bude dotvářena replikami obrazů holandských mistrů. Každý pokoj nabízí originální architektonické řešení a svým vzhledem a prostorností Vám maximálně zpříjemní pobyt. Do standardu výbavy patří koupelna, WC, TV se SAT, HiFi systém, telefon, minibar a trezor.

Stravování
Pobyt Wellnes víkend na zámku má pro Vás připravený i gurmánský zážitek. Snídaně s kaviárem a sektem Vám budou servírovány personálem až na pokoj a v elegantním prostředí hotelové restaurace "Pánů z Růže" si zajisté pochutnáte na pětichodové romantické večeři při svíčkáchvčetně láhve kvalitního vína. V případě zájmu je možné k pobytu doobjednat i druhou romantickou večeři.

Lokalita wellnes víkendu
Hluboká nad Vltavou (hotel je přímo v zámeckém areálu)

Zajímavosti okolí
Mimo zámku, který je obklopen zámeckou zahradou s mnoha vzácnými dřevinami, nabízí Hluboká nad Vltavou další možnosti na zajímavý program. Z nabídky vybíráme například Alšovu jihočeskou galerii s expozicí českého středověkého umění, Zoo, zámeček Ohrada s loveckým muzeem či aquapark Podskalí. Pokud se vypravíte za hranice Hluboké nad Vltavou budete to mít kousek do Českých Budějovic, Českého Krumlova či na Šumavu.

Ostatní
Pobyt Wellnes víkend na zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 3 700 Kč). Parkování pro hosty je na uzavřeném parkovišti (bezplatně) případně lze i v garážích (za poplatek), hotel nabízí bezbariérový přístup a na pobyt lze vzít i domácího mazlíčka.

cena: 11999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]