H2 Víkendový relax pobyt v Bílých KarpatechPobyt Víkendová relaxace vás zavede do Bílých Karpat a v prostředí krásné a nedotčené přírody vám nabídne kvalitní ubytování, stravu formou polopenze, pestrý relaxační program s osmi procedurami i neomezený vstup do hotelového wellness centra.

Zde je kompletní program pobytu Víkendová relaxace v Bílých Karpatech: připravili jsme pro vás pobyt v kraji Žídkovských bohyní, kde mezi hustými lesy a rozkvetlými orchidejovými loukami je ideální místo pro relaxaci. Ubytujeme vás ve 4* hotelu, který je zasazen do krajiny a jehož pokoje vám poskytnou velice příjemné ubytování.

Během pobytu si vychutnáte lahodnou polopenzi v hotelové restauraci. Relaxovat budete moci nejen při procházkách okolní přírodou, ale i přímo v hotelu. Po celý pobyt vám bude k dispozici relaxační bazén, whirpool, sauna, Kneippův chodník a fitness centrum. Dále si každý z páru vychutná následující relaxační procedury: reflexní masáž, parafínový zábal, indickou masážhlavy a šíje a regenerační světelnou terapii.

K Víkendové relaxaci v Bílých Karpatech lze doobjednat
K pobytu Víkendová relaxace v Bílých Karpatech je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár - 2 340 Kč, 2) Balíček Relax - 2x vířivová hydromasážní koupel a 2x relaxační masáž zádové sestavy - 1 690 Kč, 3) Balíček Bílé Karpaty - pro dámu havajská masáž zádové sestavy, pro pána masáž lávovými kameny - 1 800 Kč, 4) Privátní pronájem wellness - na hodinu pro pár - 1 500 Kč, 5) Privátní pronájem wellness a sauny - pro pár hodina na wellness a dvě hodiny na saunu - 2 400 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Kvalitně vybavené pokoje hotelu 4* kategorie vám během pobytu poskytnou velice příjemné ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, LCD televizor, telefon, minibar, pokojový trezor, připojení k internetu, fén, župan a přezůvky. Příjemné ubytování podtrhne i výhled do krajiny Bílých Karpat.

Stravování
Během pobytu v Bílých Karpatech si pochutnáte na polopenzi. Snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci.

Lokalita víkendu pro dva
Bílé Karpaty (hotel se nachází na samotě u Kopanic nedaleko Uherského Brodu)

Zajímavosti okolí
Kouzelná příroda Bílých Karpat, která hotel obklopuje je jako dělaná na procházky, túry, nordic walking či výlety na kolech. Mezi další alternativy rozhodně patří zámek Nový Světlov, lázně Luhačovice, klášter ve Velké Skalce, historický Trenčín, Čachtice či rozhledna Lopeník.

Ostatní
Pobyt Víkendová relaxace v Bílých Karpatech je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí je 2 340 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]