popis nahore na strance

Poděbrady - Relaxační víkend pro dvaPoděbrady Vás přivítají ve své plné kráse pokud se rozhodnete pro Relaxační víkend v těchto středočeských lázních. Připravili jsme pro Vás kvalitní ubytování, lahodnou stravu a chybět samozřejmě nemůžou ani relaxační procedury a mnoho dalších možností na zpestření pobytu.

Zde je kompletní program pobytu Poděbrady - Relaxační víkend: jak již bylo zmíněno tentokrát Vás vypravíme do historického lázeňského města, kde na pravém břehu Labe nedaleko zámku, pro Vás bude připraveno ubytování v oblíbeném hotelu. Hotel se nachází na ideálním místě jak na procházky podél řeky Labe, tak směrem na lázeňskou kolonádu s hrající fontánou. Během relaxačního víkendu si zajisté pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně formou bufetu doplní servírované večeře v hotelové restauraci.

Hlavním cílem víkendového pobytu je však odpočinek a načerpání nových sil. I proto jsme pro každého z páru připravili masáž lávovými kameny, kterou ve skladbě doplní reflexní masáž zádové sestavy. Dále v případě zájmu můžete využít pronájem kol na krátký výlet po mnoha Polabských cyklostezkách (též v ceně balíčku) či se vydat do mnoha velmi pěkně upravených lázeňských parků, ochutnat místní prameny, posedět u hrající fontány nebo třeba vyzkoušet poděbradské lázeňské oplatky.

K Relaxačnímu víkendu lze doobjednat
K pobytu Poděbrady - Relaxační víkend je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 1 890 Kč, 2) Balíček Relax Speciál - masáž éterickými oleji pro dámu, rekondiční masáž pro pána 1 299 Kč, 3) Golf - lekce golfu pod vedením zkušeného trenéra 1 500 Kč, 4) Balíček masáží - pro dámu kompletní japonská masáž, pro pána kompletní klasická masáž - 1 599 Kč, 5) Balíček Fun - 2x akupunkturní čínská masáž a vyjížďka na koních pro dva 2 599 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené pokoje oblíbeného lázeňského hotelu Vám poskytnou velice příjemné ubytování. Součástí každého pokoje je TV se satelitním příjmem, minibar, telefon s přímou provolbou, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, toaleta a u některých pokojů klimatizace. Pokoje nabízí výhled na poděbradský zámek nebo na řeku Labe.

Stravování
Součástí pobytového balíčku Poděbrady - Relaxační víkend je polopenze. Obě rána se můžete těšit na snídaně formou bufetu a po dni plném relaxace Vás budou čekat chutné večeře. Lahodné pokrmy a příjemné posezení v hotelové restauraci jsou v letních měsících ještě doplněny o možnost využít venkovní terasu s romantickým výhledem na řeku Labe.

Lokalita relaxačního víkendu
Poděbrady - Střední Čechy

Ostatní
Pobytový balíček Poděbrady - Relaxační víkend je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 1 890 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 8999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]