H9 Pobyt pro dva Romantika - Luhačovice









4 dny jako z pohádky vám přináší Exkluzivní pobyt v Luhačovicích. Výběrový podkrovní apartmán s vanou pro dva luxusního wellness&spa hotelu standardu 4* superior, zážitková gastronomie ve stylu plné penze, relaxační masáže, beauty koupele a neomezené užívání wellness centra to je jen část požitků, které Vás čekají během tohoto nadstandardního prodlouženého víkendu.

Zde je kompletní program balíčku Exkluzivní pobyt ve stylovém apartmá v Luhačovicích: můžete se těšit na opravdu výběrové ubytování v nedávno otevřeném luxusním hotelu v Luhačovicích, který získal prestižní ocenění Best of reality. Kombinace novorenesančního exteriéru s moderně zařízeným hotelovým interiérem navodí jedinečnou atmosféru pobytu. A romantické chvíle během tohoto balíčku ještě podtrhne kouzlo stylového podkrovního apartmá s luxusní prosklenou koupelnou.

Ihned po příjezdu budete přivítání welcome drinkem a na pokoji vás potěší dárková sada kosmetiky. Během prodlouženého víkendu si díky lahodné stravě přijde na své každý milovník dobrého jídla. Vitální snídaně formou pestrých rautových stolů doplní odpolední občersvení v hotelovém Lobby a tříchodová večerní menu doplněná o salátový bar - díky, kterým se důkladně seznámíte se zážitkovou gastronomií hotelového šéfkuchaře.

Samozřejmě nechybí ani slíbená relaxace. Pro každého z páru je do programu pobytu zahrnuta celková klasická relaxační masáž, kterou doplní společná lázeň ve speciální dvojvaně . K tomu budete moci neomezeně během celého prodlouženého pobytu využívat moderní hotelové wellness centrum, které Vám nabídne solnou parní lázeň, mentolovou parní lázeň, bylinkovou saunu, finskou saunu, tepidárium, whirlpool, bazén s protiproudem, masážní sprchy a ledovou studnu. Pokud hledáte balíček, který bude skutečně nevšedním zážitkem, tak Exkluzivní pobyt v Luhačovicích bude jistě správnou volbou.

K Exkluzivnímu pobytu v Luhačovicích lze doobjednat
K balíčku Exkluzivní pobyt v romantickém apartmá v Luhačovicích je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár - 8 500 Kč, 2) Balíček masáží - regenerační masáž pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 3 000 Kč, 3) Balíček Beauty - kosmetické ošetření pleti pro dámu, ošetření obličeje s masáží a výživnou procedurou pro pána - 3 500 Kč, 4) Balíček Radost - společná partnerská masáž a regenerační peeling pro dámu - 3 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na skutečný zážitek z ubytování ve výběrovém hotelovém apartmá. Romantický vzhled stylového podkrovního apartmánu dotváří původní dřevěné trámy a prosklená koupelna s velkou vanou pro dva. Obývací část s elegantní pohovkou a konferenčním stolkem je zajímavě propojena s netypicky řešeným prostorem pro dvojitou rozlehlou postel. Díky stropním oknům je tento apartmán příjemně osvětlen a v noci přímo vybízí k pozorování hvězd. Do výbavy tohoto apartmánu patří luxusní prosklená koupelna, WC, LCD televizor se satelitním příjmem, minibar, připojení k internetu a klimatizace.

Stravování
Během pobytu si přijde na své každý skutečný gurmán. Bohaté vitální snídaně formou rautových stolů doplní odpoledení občerstvení v hotelom Lobby baru a tříchodové večerní menu dle výběru se salátovým barem. Hotelová restaurace Symfonie, která se specializuje na středomořskou kuchyni Vám nabídne nevšední gastronomický zážitek a zajisté zpříjemní chvíle strávené na wellness pobytu. V hotelu samozřejmě nechybí ani vinotéka se speciální nabídkou vín, která se rodí na úrodných vinicích v srdci Slovácka.

Lokalita romantického pobytu
Luhačovice - Zlínský kraj

Zajímavosti okolí
Pokud se vypravíte za brány Luhačovic můžeme Vám doporučit několik zajímavých tipů na výlet: Vizovice proslulé výrobou pálenek, poutní místo Velehrad, biopark Lešná, letecké muzeum Kunovice či rodiště Komenského Uherský Brod.

Ostatní
Exkluzivní pobyt v Luhačovicích je možné absolvovat jako prodloužený víkend či kdykoliv v pracovním týdnu na 4 dny a 3 noci (cena za případnou noc navíc včetně polopenze je 8 500 Kč pro pár). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty.

cena: 23980,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]