H4 Wellness víkendový pobyt pro ženy v Bílých KarpatechWellness víkend pro ženy Vás zavede do Bílých Karpat a v prostředí krásné a nedotčené přírody vám nabídne kvalitní ubytování ve 4* hotelu, polopenzi a pestrý relaxační program čítající 8 procedur.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend pro ženy v Bílých Karpatech: připravili jsme pro vás pobyt v kraji Žídkovských bohyní, kde mezi hustými lesy a rozkvetlými orchidejovými loukami je ideální místo pro relaxaci. Ubytujeme vás ve 4* hotelu, který je zasazen do krajiny a jehož pokoje Vám poskytnou velice příjemné ubytování.

Během pobytu si vychutnáte lahodnou polopenzi v hotelové restauraci. Relaxovat budete moci nejen při procházkách okolní přírodou, ale i přímo v hotelu. Po celý pobyt vám bude k dispozici relaxační bazén, whirpool, sauna, Kneippův chodník a fitness centrum. Dále jsou pro každou dámu připraveny tyto relaxační procedury: reflexní masáž, parafínový zábal, indická masáž hlavy a šíje a regenerační světelná terapie.

K pobytu Wellness víkend pro ženy v Bílých Karpatech lze doobjednat
K pobytu Wellness víkend pro ženy je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro dvě dámy - 2 340 Kč, 2) Balíček Relax - 2x vířivová hydromasážní koupel a 2x relaxační masáž zádové sestavy - 1 690 Kč, 3) Balíček Bílé Karpaty - 1x havajská masáž zádové sestavy, 1x masáž lávovými kameny - 1 800 Kč, 4) Privátní pronájem wellness - na hodinu pro dvě dámy - 1 500 Kč, 5) Privátní pronájem wellness a sauny - pro dvě dámy hodina na wellness a dvě hodiny na saunu - 2 400 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Kvalitně vybavené pokoje hotelu 4* kategorie Vám během pobytu poskytnou příjemné ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, LCD televizor, telefon, minibar, pokojový trezor, připojení k internetu, fén, župan a přezůvky.

Stravování
Během pobytu Wellness víkend pro ženy si pochutnáte na polopenzi. Snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou výběru z menu v útulném prostředí hotelové restaurace s výhledem na zalesněné kopce Bílých Karpat. Mimo restaurace Vám bude v hotelu k dispozici i Lobby bar a vinárna se širokým výběrem kvalitních vín.

Lokalita wellness víkendu pro ženy
Zlínský kraj - Bílé Karpaty

Zajímavosti okolí
Kouzelná příroda Bílých Karpat, která hotel obklopuje je jako dělaná na procházky, túry, nordic walking či cykloturistiku. Mezi další alternativy na výlety patří zámek Nový Světlov, lázně Luhačovice, klášter ve Velké Skalce, historický Trenčín, Čachtice či rozhledna Lopeník.

Ostatní
Wellness víkend pro ženy je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se polopenzí je 2 340 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]