Kouzelný víkend pro dva - Náchodsko
Kouzelný víkend pro dva Vás zavede do malebného náchodského regiónu a nabídne Vám vše pro prožití vydařeného romantického pobytu. Připravili jsme pro Vás luxusní ubytování ve výběrových pokojích, relaxační a wellness procedury i lahodné večeře při svíčkách. Pojeďte si tedy užít tři kouzelné dny jako z pohádky.

Zde je kompletní program pobytového balíčku Kouzelný víkend pro dva: jak již úvod napověděl, tentokrát Vás pozveme do nově otevřeného 4* hotelu, kde pro Vás bude připraven vydařený víkend pro dva. Hotel se nachází nedaleko Náchoda a nabízí jak komfortní ubytování tak pestré možnosti na wellness a relaxaci. Ihned po příjezdu Vás uvítáme welcome drinkem. Během pobytu si budete moci vychutnat snídaně formou švédských stolů (po dohodě i se servisem až do postele) a nebudou chybět ani dvě romantické čtyřchodové večeře pro pár v hotelové restauraci.

Po lahodné stravě přejdeme rovnou na pestrou relaxaci. Součástí balíčku je zkrášlující medová masáž doplněná o zábal pro dámu, klasická relaxační masáž zádové sestavy pro pána a na každý den pobytu 30 minutový privátní vstup do hotelového bazénu. Mezi zlaté hřeby víkendu pro dva jistě bude patřit relaxace ve whirpoolu doplněná o sýrový talíř s láhví sektu a hlavně o pořádnou porci romantiky.

Jako součást balíčku též obdržíte propagační materiály k regionu, abyste se mohli vypravit na zajímavý výlet za poznáním, za sportem či jen tak na procházku do okolní přírody. Kouzelný víkend pro dva byste určitě měli vyzkoušet pokud sháníte pobyt s vydatnou porcí romanticky a relaxace.

Ke Kouzelnému víkendu pro dva lze doobjednat
Ke Kouzelnému víkendu pro dva je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly pro pár - 2 200 Kč, 2) Balíček Relax - pro dámu masáž hot stones lávovými kameny, pro pána indická masáž hlavy - 1 499 Kč, 3) Balíček masáží - pro dámu originální havajská masáž, pro pána klasická masáž celého těla - 1 699 Kč, 4) Balíček Hit - pro dámu masáž zádové sestavy, pro pána masáž hot stones lávovými kameny - 1 599 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortně vybavené pokoje nedávno otevřeného hotelu 4* kategorie Vám poskytnou velice kvalitní ubytování. Můžete se těšit na pokoj zařízený vkusným nábytkem v moderním zámeckém stylu. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, LCD televizor, psací stůl s taburetkou, telefon s přímou volbou a připojení k internetu.

Stravování
Během Kouzelného víkendu pro dva Vás bude čekat i ne jeden gurmánský zážitek. V ceně balíčku je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na vydatné snídaně formou teplých a studených buffetových stolů tak na čtyřchodové romantické večeře pro pár při svíčkách. Útulná hotelová restaurace v rustikálním stylu Vám nabídne nejen vybrané pochutiny, ale i svou jedinečnou atmosféru. K dispozici Vám bude též hotelový lobby bar, který poskytuje servis studené kuchyně s nabídkou vynikající italské kávy a domácích dezertů od hotelového cukráře.

Lokalita víkendu pro dva
Královehradecký kraj - Náchodsko

Zajímavosti okolí
Kouzelný víkend pro dva se nachází v ideální lokalitě pro zajímavé výlety. Z mnoha možností vybíráme například Adršpašsko - teplické skály, stolovou horu Ostaš, Babiččino údolí v Ratibořicích, ZOO a Safari ve Dvoře Králová, skalní město Broumovské stěny, renesanční zámek Opočno, historický Náchod či vyhlášené polské lázně Kudowa Zdroj.

Ostatní
Kouzelný víkend pro dva je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (např. od pondělí do středy) nebo na delší dobu například prodloužený víkend - kalkulaci dle Vámi požadovaného počtu dní Vám rádi připravíme obratem. Přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty (pro hotelové hosty je parkoviště bezplatné). Hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty i bezbariérovým přístupem. Domácí zvířata mají vstup povolen.

cena: 8999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]