I4. Termální lázně Patince - pobyt Deluxe


Pobyt Termální lázně Patince Vás zavede na prosluněný jih Slovenska a nabídne Vám komfortní ubytování ve 4* wellness & spa hotelu, lahodnou polopenzi včetně romantické večeře pro pár a opravdu bohatý relaxační program (6 procedur, neomezené vstup do vodního a saunového světa, fitness, relaxace v termálu, originální půlnoční koupání a mnoho dalšího).

Zde je kompletní program pobytu Termální lázně Patince: tentokrát se můžete těšit na skutečnou wellness lahůdku, kterou si jistě vychutnáte v luxusním wellness hotelu standardu 4* v Podunajském kraji. Zde pro Vás bude připraveno ubytování v moderně vybavených pokojích a lahodná polopenze formou švédských stolů doplněná o romantickou večeři pro pár při svíčkách. Po příjezdu na pokoji nebude chybět uvítací balíček s lahví sektu a mísou ovoce.

Avšak základem pobytu bude pestrá relaxace. Součástí balíčku je pro každého z páru odborná diagnostika organizmu, regenerační magnéziová koupel, pro dámu zkrášlující medový zábal a pro pána relaxační rašelinový zábal. Dále budete moci neomezeně využívat hotelový vodní svět (velký bazén s vodními masážními postelemi, jeskyní či divokou řekou, menší relaxační bazén, vířivky a venkovní bazén s tobogánem) a jistě si vychutnáte i zdravou koupel či posezení v termálu. K tomu nechybí neomezené užívání saunového světa (dvě finské sauny, parní sauna, bylinkovo-aromatická sauna, ledová relaxační místnost, vířivový bazén, ochlazovací bazén a Kneippova koupel) a fitness centra či možnost cvičení aquaaerobik či pilates pod vedením trenéra. Jako bonus je k pobytu přidáno romantické půlnoční koupání (standardně probíhá v pátek až do jedné hodiny po půlnoci).

K vydatné porci relaxace, luxusnímu ubytování a výběrové stravě ještě přidejte pestré možnosti na sportovní vyžití, které hotelový areál nabízí a okolí bohaté na výlety (např. vyhlídková plavba hotelovou lodí po Dunaji či návštěva Budapešti) a dostanete pobyt ze kterého se vám nebude chtít odjet.

K lázeňskému pobytu lze doobjednat
K pobytu Termální lázně Patince je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc pro pár (včetně neomezeného užívání wellness a snídaně) - 3 999 Kč, 2) Balíček Relax - pro dámu originální čokoládová pleťová kúra, pro pána klasická masáž zádové sestavy - 2 299 Kč, 3) Beauty balíček - pro dámu manikúra včetně peelingu a ošetření rukou a pedikúra včetně vyživující masáže, pro pána rašelinová koupel s léčivou solí - 2 199 Kč, 4) Balíček Orient - pro dámu aromatická thajská masáž s vonnými oleji, pro pána celková thajská masáž - 2 799 Kč, 5) Balíček Slim Beauty pro dámu - originální zeštíhlující a proticelulitidní masáž esenciálními oleji a Kleopatřina koupel krásy - 1 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortně zařízené pokoje nedávno otevřeného čtyřhvězdičkového hotelu Vám poskytnou maximální požitek z ubytování. Součástí každého pokoje je koupelna, sociální zařízení, klimatizace, TV se SAT, připojení k internetu, rádio, telefon, lednička s minibarem a trezor. Většina pokojů má i balkón. V případě zájmu neni problém na pokoj přidat přistýlku či dětskou postýlku.

Stravování
Během pobytu v termálních lázních si jistě pochutnáte na lahodné stravě. Součástí balíčku je polopenze, která je tvořena snídaněmi i večeřemi formou bohatých švédských stolů. Jedna z večeří během pobytu bude zároveň připravena v romantickém stylu při svíčkách. Ve výběru Vám nebudou chybět krajové speciality, strava zaměřená na zdravý životní styl, ale třeba i středomořská kuchyně. Nabídka lahodných pokrmů je doplněna o pestrý výběr regionálních vín. K dispozici Vám bude nejen hotelová restaurace s letní terasou u jezera, ale i wellness bar, bowling bar a lobby bar.

Lokalita lázeňského pobytu
Termální lázně Patince - Podunajsko (nedaleko Komárna), Slovensko (jen 2 hodiny od hranic s ČR)

Zajímavosti okolí
Pokud si na chvíli budete chtít odpočinout od wellness programu, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: historické centrum Komárna, vodní mlýn Kolárovo, zřícenina Iža či bazilika v Ostrihome. Lokalita je i ideální na návštěvu středoevropských metropolí - za hodinu budete v Budapešti, za hodinu a půl v Bratislavě a za dvě hodiny ve Vídni.

Ostatní
Pobyt Termální lázně Patince je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc včetně neomezeného wellness je 3 999 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Hotel poskytuje bezbariérový přistup i bezbariérový pokoj.

cena: 9999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]