B4. Wellness víkendový pobyt pro dva v Českém ráji
Wellness víkend pro dva vás zavede do oblíbeného hotelu 4* kategorie a nabídne pestrý výběr masáží, privátní pronájem vířivky, lahodnou stravu a to vše v ideální lokalitě na výlety a relaxaci.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend pro dva: tentokrát jsme pro vás připravili pobyt ve wellness hotelu, který nabízí příjemné ubytování i bohaté možnosti na relaxační vyžití. Hotel zároveň leží na ideálním místě na výlety po Českém ráji a Máchově kraji. Na příjemnou procházku poslouží i prosluněná hotelová zahrada jejíž kouzlo doplňují letní terasy u rybníka.

Ihned po příjezdu do hotelu budete přivítáni sladkým překvapením. Během pobytu si pochutnáte nasnídaních formou švédských stolů a na lahodné tříchodové večeři doplněné o láhev vybraného vína. A jako bonus potěší čokoládové fondue.

Nebude chybět ani slíbená porce relaxace. Dáma se může těšit na regenerační masáž obličeje, pro pána je zase připravena reflexní masáž plosek nohou. Dále pro každého z páru celková vyživující čokoládová masáž (70 min procedura). K relaxaci vhodně poslouží i hotelová vířivka - kde si budete moci vychutnat 60 minut privátně. A nechybí ani možnost zahrát si billiárd, kulečník nebo petanque.

K Wellness víkendu pro dva lze doobjednat
K pobytu Wellness víkend pro dva v Českém ráji je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně pro pár - 2 900 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a drobné pohoštění na pokoji - cena 690 Kč, 3) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje - cena 3 499 Kč pro pár, 4) Balíček Relaxace - indická masáž hlavy pro pána, reflexní masáž pro dámu - 1 350 Kč, 5) Balíček Wellness - privátní pronájem vířivky pro pár a medová masáž pro dámu - 1 790 Kč, 6) Balíček Radost - vyjížďka na koních pro pár a privátní pronájem vířivky - 1 900 Kč, 7) Balíček Sport - pronájem tenisového dvorce či kurtu na ricochet a privátní pobyt v sauně a whirpoolu - 1 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Pokoje hotelu 4* kategorie Vám během pobytu poskytnou kvalitní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna s vanou a toaletou, televize se satelitním přijímačem, bezdrátové připojení k internetu, telefon, minibar, trezor a fén. Některé pokoje jsou i s balkónem. Na pokoj je možné přiobjednat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování
Během Wellness víkendu pro dva si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na tříchodové večeři pro pár včetně láhve vína v hotelové restauraci. K dispozici Vám bude i hotelová vinárna a příjemné posezení poskytnou i dvě letní terasy.

Lokalita wellness víkendu pro dva
Střední Čechy - hotel se nachází u Mladé Boleslavi a je ideálním výchozím bodem pro výlety po Českém ráji a Máchově kraji

Zajímavosti okolí
Pobyt Wellness víkend pro dva Vám nabídne mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Pokud se z hotelu vypravíte směrem na severozápad může být cílem Vašeho výletu hrad Bezděz či Máchovo jezero. Jestliže zvolíte severovýchodní směr přivítá Vás Český ráj s hrady Kost či Trosky, zámky Hrubá Skála, Sychrov nebo Humprecht, ale i skalním městem Prachovskými skálami. Mezi další možnosti na výlet patří muzeum Škody Auto v nedaleké Mladé Boleslavy či zámek Mnichovo Hradiště.

Ostatní
Wellness víkend pro dva je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 900 Kč pro pár včetně snídaně). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (parkování je již zahrnuto v ceně pobytu), hotel nabízí bezbariérový přístup a bezbariérové pokoje. Po dohodě lze k pobytu zajistit brzký check in a pozdní check out.

cena: 9999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]