O nás - Víkendové pobyty


Naše společnost se specializuje na víkendové pobyty po ČR, které klientům nabízíme již více než 14 let. Pokud si zvolíte pobytový balíček z naší nabídky, tak se budete moci těšit nejen na kavlitní ubytování v prověřeném hotelu, ale i na zajímavý program. Čekají Vás wellness balíčky během kterých si vychutnáte masáže, zábaly, koupele či další procedury, romantické víkendové pobyty s ubytováním na zámku, s romantickou veřeří či vyjížďkou kočárem, víkendové pobyty ve stylu dámské jízdy, rodinné víkendy s dětmi, pobyty se zaměřením na poznávání krás naší vlasti a mnoho dalších typů pobytových balíčků pro všechny věkové kategorie ve všech koutech ČR, ze kterých si jistě vyberete.

Ceny u našich balíčků jsou vždy konečné za víkendový pobyt pro dvě osoby včetně kompletního programu. Takže nemusíte mít obavy, že budete Vy nebo obdarovaní ještě něco doplácet. Žádné finty tipu cena od či cena za osobu u nás nenajdete.

Poukaz na víkendový pobyt je vhodným dárkem k svatbě, k narozeninám či k významnému výročí a proto celý balíček zasíláme připravený přímo k předání obdarovaným. Součástí balíčku je certifikát vystavený na jméno (jména) společně s veškerými informacemi ke zvolenému pobytu.

Samozřejmě můžete ponechat výběr víkendového pobytu na obdarovanou osobu a k tomu slouží Volný poukaz v různých hodnotách. U volných poukazů je možné využít i služby obdrž hned a plať až později, kdy zaplatíme za poukaz až týden po jeho obdržení. Na všechny pobyty je možný využít platbu formou splátek bez navýšení.

Co se týče termínu víkendového pobytu, tak poskytujeme buďto variantu s přímou volbou datumu nebo poukaz bez stanoveného termínu pobytu s platností 6 měsíců.
Pobytový balíček Vám jsme schopni doručeit emailem už do 10 minut od objednávky (pro expresní doručení prosím kontaktujte linku 739 907 010), v tištěné formě do druhého dne. Bližší informace k doručení a způsobům platby naleznete v sekci Objednávka.

Naše služby jsou důkladně prověřeny mnoha spokojenými zákazníky, jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu a náš partnerský web obsadil v prestižní soutěži o Živnostníka roku ve Středočeském kraji třetí místo viz Reference.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým víkendovým pobytům nebo ke způsobu objednávky neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat. Budeme se těšit, že i Vás nebo Vaše blízké vyšleme na vydařený víkendový pobyt.

Váš tým Pobyty-vikendove.eu