O nás - Víkendové pobyty


Naše společnost se specializuje na originální víkendové pobyty, které svým klientům nabízí již více než 12 let. Pokud si zvolíte víkendové pobyty z naší nabídky, tak se budete moci těšit nejen na kvalitní ubytování, ale i na zajímavý program. Čekají Vás wellness balíčky během kterých si vychutnáte masáže, zábaly, koupele či další procedury, romantické víkendové pobyty s ubytováním na zámku, s romantickou veřeří či vyjížďkou kočárem, víkendové pobyty ve stylu dámské jízdy, rodinné víkendové pobyty, pobyty se zaměřením na poznávání krás naší vlasti a mnoho dalších typů pobytových balíčků pro všechny věkové kategorie ze kterých si jistě vyberete.

Ceny u našich pobytů jsou vždy finální za víkendový pobyt pro dvě osoby včetně doplňkového programu. Takže nemusíte mít obavy, že budete Vy nebo obdarovaní ještě něco doplácet. Žádné finty tipu cena od či cena za osobu u nás nenajdete.

Víkendové pobyty jsou vhodným dárkem k svatbě, k narozeninám či k významnému výročí a proto celý balíček zasíláme připravený přímo k předání obdarovaným. Součástí balíčku je certifikát vystavený na jméno (jména) společně s veškerými informacemi ke zvolenému pobytu.

Samozřejmě můžete ponechat výběr víkendového pobytu i na obdarovaném a k tomu slouží Volný poukaz v různých hodnotách.

Co se týče termínu víkendového pobytu, tak poskytujeme buďto variantu s přímou volbou datumu nebo poukaz bez stanoveného termínu pobytu s platností 6 měsíců.
Pobytový balíček Vám jsme schopni doručit emailem už do 10 minut po objednávce, v tištěné formě do druhého dne. Bližší informace k doručení a způsobům platby naleznete v sekci Objednávka.

Naše služby jsou důkladně prověřeny mnoha spokojenými zákazníky, jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu a v roce a náš partnerský web obsadil v prestižní soutěži o Živnostníka roku ve Středočeském kraji výborné třetí místo viz Reference.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým víkendovým pobytům nebo ke způsobu objednávky neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat. Budeme se těšit, že i Vás nebo Vaše blízké vyšleme na vydařený víkendový pobyt!

Váš tým Pobyty-vikendove.eu